KONST / Litografier / Färglitografi 10546076
nr 1054 6076
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Gunnar Brusewitz (1924-2004), sjöfågel, 138/450, signerad, motivet: 41x58
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 september 2016
kl 18:00:33
2/9 12:14:52
100 kr
5/9 17:45:20
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz